VIDEO: Práca so svetovými hviezdami

Projekt AZU sputil webináre pre študentov ale aj širšiu verejnosť. Ďalší webinár na tému „Práca so svetovými hviezdami“ si môžete pozrieť opäť zo záznamu.

Linda Cisárová už počas štúdia pracovala v PR agentúre Seesame, kde nabrala prvé skúsenosti s marketingom a event manažmentom. V poslednom ročníku sa zamestnala v agentúre XL promotion, ktorá organizuje koncerty a veľké podujatia, ako produkčná a manažérka. Pôsobenie tam ukončila po necelých 3 rokoch, v januári tohto roku. Od roku 2019 pracuje pre Nádvorie a inovačné štúdio Kiuub.

Na tomto webinári Vám Linda predstaví a porozpráva viac o tom, ako sa dostala k pozícii a čo bolo pre ňu najťažšie. Prevedie Vás jej prácou, počas ktorej mala príležitosť organizovať koncerty, ako sú napríklad Andrea Bocelli, Editors, Alice Merton, ale aj známa blamáž Nicki Minaj v Bratislave.

Posnaží sa Vám poradiť, ako efektívne zvládať stresové situácie a manažment eventov od prvých krokov, cez uskutočnenie akcie až po uzavretie dokumentácie na konkrétnych príkladoch. Bude priestor aj pre načrtnutie tém, ako sú marketingu, booking kapiel a čohokoľvek, čo vás bude v súvislosti s týmto povolaním zaujímať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *