VIDEO: Čo nás Snickers môže naučiť o stratégii značky

Projekt AZU sputil webináre pre študentov ale aj širšiu verejnosť. Ďalší webinár na tému „Čo nás Snickers môže naučiť o stratégii značky“ si môžete pozrieť opäť zo záznamu.

Pozrieme sa na to, prečo firma/start up/nezisková organizácia nemôže existovať bez premyslenej stratégie, koľko práce za ňou stojí a čo jej predchádza. Kroky ako sa stať úspešným stratégom.

Moniku poznajú Trnavčania ako zakladateľku UCM Night Run-u a členku nemenej známej univerzitnej agentúry ejBisťu. Už počas školy pracovala pre jeden z najrýchlejšie rastúcich e-commerce biznisov na Slovenku, zlavomat.sk a rok neskôr čo-to poklikala v Zaraguze, kde sa starala o sociálne siete Slovenskej Sporiteľne, Volkswagen Slovensko či Zlatý Bažant. Odtiaľ dva roky cestovala medzi Milánom a New Yorkom, kde pracovala pre reklamnú agentúru PI&C ako Digital Marketing manažér. Minulý rok ju Young Creative Council Worldwide zaradil do databázy najkreatívnejších mladých ženských talentov. Pred pár mesiacmi sa vrátila opäť na Slovensko a usadila sa v rýchlo rastúcej a sviežej reklamnej agentúre Dotcom Advertising, ktorá má na starosti globálnych aj slovenských klientov. V súčasnosti pracuje ako digitálny stratég pre značky Tesco, Slovnaft, Karička a iné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *