VIDEO: Ako vyzerá spolupráca s influencerom

Projekt AZU sputil webináre pre študentov ale aj širšiu verejnosť. Ďalší webinár na tému „Ako vyzerá spolupráca s influencerom“ si môžete pozrieť opäť zo záznamu.

Milan Bardún, známy aj ako Milan Bez Mapy je zakladateľom slovenského cestovateľského blogu Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Blog patrí medzi najčítanejšie na Slovensku a od roku 2016 je Milanovou prácou na plný úväzok. Milan sa venuje tvorbe originálneho obsahu na jeho blog a sociálne siete.

Ako Influencer spolupracuje so značkami slovenského a svetového formátu, najmä v oblasti rozvoja cestovného ruchu. Buduje svoj vlastný tím, nahráva podcasty, organizuje semináre a workshopy v oblasti marketingu a motivuje mladých ľudí k podnikaniu. Jeho cieľom je zvyšovanie kvality obsahu slovenských blogov.

Na webinári sa budeme rozprávať o tom, ako fungujú spolupráce travel influencera v praxi. Ako sa spolupráce dohadujú od začiatku až po finálny výsledok. Čím všetkým si musí influencer prejsť aby dosiahol úspech nielen na slovenskom trhu. Aké sumy sa dnes pohybujú v oblasti influencer marketingu a ďalšie zaujímavosti…. Ak Vás niečo zaujíma, pri registrácii určite nechajte otázku pre Milana.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *