VIDEO: 7 zvykov vysokoefektívnych ľudí v kocke

Projekt AZU sputil webináre pre študentov ale aj širšiu verejnosť. Ďalší webinár na tému „7 zvykov vysokoefektívnych ľudí v kocke“ si môžete pozrieť opäť zo záznamu.

Princípy osobného vedenia – sedem zvykov vysokoefektívnych ľudí v kocke- myšlienky Stephena Coveyho nám vysvetlujú, čo sú to princípy a prečo je dôležité ich poznať a rozumieť im? Cesta od závislosti k nezávislosti a osobnej vzájomnosti budovaním potrebných návykov.

Martin Nakačka

Absolvent Elektrotechnickej fakulty Žilinskej univerzity, odbor telekomunikácie. V minulosti získal skúsenosti v oblasti elektrotechnickej výroby, obchodného manažmentu, technickej podpory a odborných školení v oblasti automatizácie (elektrické pohony a riadiace systémy). Realizoval technicko-odborné školenia napr. pre VW, PSA, Kiu, US Steel, Saargummi, Continental , IDC Holding, soft-skills školenia napr. pre ECO Enegry Service, Zenkia, Refit International, BOZiPo, Zdravotka-PZS, Accrual, pre študentov (napr. cez neziskovú organizáciu VIAC) a tiež rôzne individuálne kurzy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *