Sme veľmi radi, že ste zavítali do tejto časti nášho webu.
Ak ste právnická osoba alebo podnikáte, tak tieto riadky sú určené práve pre vás.

AZU – Aktivita Zvyšuje Úspech

Národný rozvojový projekt AZU – Aktivita Zvyšuje Úspech prepája teóriu s praxou. Teória je súčasť každej vysokej školy a často chýba prax. Preto sme vznikli, aby sme vytvorili platformu azu.sk, v rámci ktorej prepojíme teóriu s praxou. V tejto platforme ste však dôležitý aj VY. Aby sme naplnili náš ciel, je potrebné, aby sa našimi partnermi stali firmy alebo organizácie, ktorým záleží na tom, akých absolventov vypustíme na trh práce. V súčasnosti projekt AZU funguje na 8 vysokých šklách a pôsobí v každom kraji Slovenska.

Zapojiť sa do projektu môžete tak, že sa zaregistrujete na našom webe a pridáte jednu z ponúk.

Pracovné ponuky

Niektorí z nášho tímu si už prešli aj neľahkým údelom hľadania si zamestnania po vysokej škole. Vieme aké zložité môže byť filtrovať ponuky vhodné pre absolventov, prípadne hľadať si part-time job popri škole. Na našom webe dávame práve možnosť firmám pridať ponuku zameranú na absolventov alebo študentov. Študentom a absolventom na druhej strane dávame priestor, kde nájdu pracovné ponuky určené práve pre nich.

Stáž

Učiť sa nemusíme len v školskej lavici. Podľa nás je najlepší spôsob učiť sa priamo od ľudí v praxi, na reálnych problémoch, v reálnom prostredí a získavať tak praktické skúsenosti a pracovné návyky už ako študent. Stáž je v tomto tou najlepšou možnosťou. Firmy môžu na našom webe vypísať stážové miesta, ktoré môžu byť platené alebo neplatené. Študenti na stáži získajú potrebnú prax, ktorá je v dnešnej dobe nevyhnutná pre potreby trhu práce. Študent po absolvovaní stáže získa od projektu AZU certifikát o absolvovaní stáže. Stačí, ak nám napíše na info@azu.sk. 

Záverečná práca

Máte dosť bakalárok, diplomoviek či dizertačiek, ktoré vám nedajú do života nič? Pripravili sme koncept záverečných prác, kde prepájame firmu so študentom. Firmy si môžu vypísať svoju záverečnú prácu a študent vysokej školy sa môže na ňu prihlásiť. Komunikáciu so školou nechajte na nás. Ak si študent nájde vhodnú záverečnú prácu a firma sa s ním dohodnete sa spolupráci, stačí ak nás študent kontaktuje a my doriešime „akademickú byrokraciu“. Najdôležitejšie je, že záverečná práca sa bude zakladať na skutočných poznatkoch z reálnej praxe a reálnym riešením problémov.

Udalosti

V reklamnom smogu je občas ťažké vybrať si zaujímavú prednášku, seminár alebo workshop, ktorý sa koná v našom okolí a nepreklikávať sa pri tom cez desiatky rozličných webov. Zhromažďujeme preto všetky užitočné podujatia pre študentov a absolventov na jednom mieste, kde si ich viete filtrovať podľa oblasti záujmu alebo mesta, v ktorom sa konajú. Firmy môžu vypísať udalosť ktorú organizujú a dostať ju tak do povedomia študentov a absolventov.

Chceli by ste spolupracovať s nami iným spôsobom?
Sme otvorení novým nápadom pre spoluprácu s praxou. Ozvite sa nám na info@azu.sk