Rozbehni svoj nápad popri škole a získaj 18000 eur

Popri štúdiu má mnoho z Vás veľa nápadov, ktoré môžu pomôcť spoločnosti, sociálnemu životu, životnému prostrediu alebo posúvajú technológie o krok vpred. Povedzme si ako väčšinou končia tieto nápady. Väčšina z Vás sa nikdy nepustí do ich realizácie, možno, pretože nemáte finančné prostriedky, skúsenosti,  či máte strach z neúspechu alebo nepoznáte podnikateľské prostredie. Stále nájdete niečo čo Vám bráni vykročiť vpred a rozbehnúť svoj biznis.

Počas vysokej školy máte najlepšiu možnosť začať rozvíjať seba a svoje podnikateľské myšlienky. Tí,  ktorí sa do toho nechcú pustiť, pretože si myslia, že nemajú dostatok skúsenosti, ich chcú najprv nabrať v danom odbore a to napríklad formou stáže, dobrovoľníctva alebo prácou v startupe alebo úspešnej spoločnosti v danej oblasti. Pre týchto študentov ponúka portál www.azu.sk veľa možností, ako sa dozvedieť o týchto priležitostiach. Stačí ak sa zaregistrujete, vyplníte svoj profil a nájdete si ponuku, ktorá Vám vyhovuje. Veľkou výhodou je, že firmy vidia Váš profil a ak je pre nich zaujímavý hneď Váš môžu kontaktovať. Vy už len naberáte skúsenosti, ktoré pomôžu Vašej budúcnosti.

Pre tých, ktorí sa neboja a chcú vyskúšať začať rozvíjať svoje nápady, tu existuje pár možností ako začať hneď teraz. Jednou z nich je zaujímavý projekt Rozbehnisa.sk .  Tento projekt tu je pre všetkých, ktorí chcú rozvinúť svoju tvorivosť a rozbehnúť svoj nápad. Nevadí, ak ste absolútny začiatočník a o podnikaní nemáte ani šajnu. Pre každého ponúka bezplatnú podnikateľskú prípravku a štartovací balík, ktorý Vám pomôže spraviť prvé kroky s rozbehnutím podnikania. 

„NIKTO NEVIE ČOHO JE SCHOPNÝ DOVTEDY, NEŽ TO NESKÚSI.“ –
PUBLILIUS SYRUS

Ak máš super nápad, ktorému chýba plán, no nebojíš sa pustiť do jeho realizáciu – Rozbehni sa ti určite pomôže. Teraz je ten správny čas prihlásiť tvoj nápad do 28.02.2020 do programu ROZBIEHÁTOR a okrem iného máš možnosť získaj grant z 18000€ fondu od Accenture, Embraco Slovakia, NAY a Banskobystrického samosprávneho kraja. ​ Využi svoju šancu naplno a registruj sa hneď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *