Prezentácia národného rozvojového projektu AZU na Obchodnej akadémii Miroslava Hodžu v Trenčíne

Študenti 4. ročníka Obchodnej akadémie Miroslava Hodžu v Trenčíne utorok 19.11.2019 zúčastnili prezentácie národného rozvojového projektu AZU, ktorý je financovaný prostredníctvom Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Projekt Aktivita Zvyšuje Úspech má za cieľ pomôcť študentom prepojiť ich zručnosti a schopnosti s praxou priamo vo firmách.

Študentom končiaceho ročníku na Obchodnej akadémií Miroslava Hodžu v Trenčíne bol prezentovaný hlavný cieľ projektu AZU, a to prepojenie vzdelávania s firmami a študentmi vysokých škôl. Študentom obchodnej akadémie boli predstavené výhody ktoré samotný projekt AZU ponúka. Na našom portáli majú študenti možnosť sledovať pracovné ponuky, stáže, mobility alebo si môžu vybrať záverečnú prácu.

Projekt AZU pôsobí v každom krajskom meste na Slovensku, pričom rozbehol novú webovú stránku www.azu.sk. Na novom webe si študenti môžu vytvoriť vlastný profil so životopisom. Študenti, ktorí si nájdu prax cez projekt AZU, tak po jej absolvovaní získajú certifikát absolvovania praxe. Výhoda projektu spočíva najmä v tom, že všetky služby sú pre študentov ako i firmy bezplatné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *