C#,.NET developer – ZA

Práce
Žiadosti boli uzavreté

SIGP, s.r.o.

SIGP, s.r.o. je progresívny a kreatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných softwarových riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia. Spolu je nás skoro 100 a máme pobočky v Žiline, Bratislave, Banskej Bystrici, Martine a v Poprade
Pracovná náplň:

Prídeš do práce na 9tu, každý deň robíš na tom istom už niekoľko rokov a nebaví ťa to. Sedíš v kancelárii a pracuješ s kolektívom, ktorých zaujíma iba odrobiť si svoje a ísť domov.

V SIGP ťažko! Prídeš, kedy ti to vyhovuje a ako sa dohodneš s tímom. Budeš pracovať na zaujímavých projektoch, kde získaš nové vedomosti. Debaty typu microservices vs monolit alebo ako použiť jednotlivé design patterny sú na dennom poriadku. Každý deň, ktorý stráviš v SIGP ťa posunie ďalej, pretože budeš sedieť s tými najlepšími vývojármi.

Momentálne rozširujeme tímy na týchto projektov:

→MODUL PRE SPRÁVU REGULÁCIE HAZARDNÝCH HIER
Projekt pre potreby činnosti regulácie hazardných hier, ktorý zabezpečuje poriadok pri prevádzkovaní hazardných hier a dohliada na dodržiavanie zákonných povinnosti. V rámci projektu bol implementovaný samostatný modul, ktorý ponuka funkcionalitu ako napríklad evidenciu firiem - prevádzkovateľov, osôb, licencii, dozor nad dodržiavaním ustanovení, správu odvodov, sankcii a ďalších registrov s dodatočnou migráciou dát.
Používané technológie:
C#, .NET 4.6, WINFORMS, INFRAGISTICS UI, ORACLE PL/SQL

→ E-COMMERCE PORTÁL
E-commerce projekt, na ktorom pracujeme od začiatku (na zelenej lúke). Od návrhu architektúry, cez výber technológii, následne cez analýzu, implementáciu a testovanie. Kompletne ho zastrešujeme zo Žiliny. Platforma bude umožňovať vizualizáciu firemných dát vrátane financií, daní, kontaktov a podobne. Klienti budú mať možnosť po prihlásení pracovať s týmito dátami.
ASP.NET CORE, REACT, REDUX, C#, SQL SERVER, ELASTIC SEARCH, MICROSERVICES, NSERVICEBUS (PLUS)

Tak isto začiatkom roka 2020 rozbiehame viaceré zaujímavé projekty s novými klientmi.

Benefity:

• Možnosť rotácie (zmeny projektu) – ochutnaj pestrosť našich projektov!
• Neformálnosť a žiadna byrokracia
• Pružná pracovná doba
• Spolupráca s TOP programátormi
• Podpora a príspevky na vzdelávanie, konferencie
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia – ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
• Work&Travel v zahraničí (Chorvátsko, Island, Sicília, Slovinsko, ...)
• Každý druhý týždeň sa spolu naraňajkujeme
• Kalčeto, hrazda

Osobné predpoklady uchádzača:

Technologické požiadavky:
• C#, .NET, EF, MS SQL, výhodou WCF, WPF, Angular, React

Ďalšie požadované vlastnosti:
• Znalosť agilného vývoja
• Chuť pracovať
• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
• Zodpovednosť za pridelené úlohy
• Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť

KickResume