UX/UI Dizajnér

Práce
Žiadosti boli uzavreté
Pracovná náplň:
  • Návrh používateľského rozhrania v softvérových aplikáciách
  • Optimalizácia používateľskej interakcie
  • Komunikácia s klientom a programátormi
  • Zozbieranie požiadaviek od používateľov
  • Tvorba prototypov a používateľských scenárov
  • Tvorba wireframe-ov
  • Testovanie navrhnutých dizajnov s používateľmi
Benefity:
  • Flexibilný pracovný čas
  • Kurzy angličtiny
  • Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
  • Stravné lístky hradené spoločnosťou vo výške 100%
  • Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva, ovocie)
  • Sauna a posilňovňa na pracovisku
  • Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
  • Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
  • Priateľskí  kolegovia a pracovné prostredie
  • Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
  • Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
  • Prístup k moderným technológiám

Plat: 1 500 eur (finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí vybraného kandidáta)

Osobné predpoklady uchádzača:

Počítačové znalosti - administrátor

  • pokročilá znalosť s vytváraním wireframe-ov, storyboards, user flows, process flows a site maps
  • prax pri práci s UX a návrhmi UI
  • skúsenosť s väčšími projektami a prácou v tíme
  • prehľad v HTML, CSS, Javascript

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:

- zodpovednosť
- komunikatívnosť, samostatné a tvorivé myslenie
- schopnosť efektívne riešiť vzniknuté problémy

KickResume