IT Analytik, softvérový analytik – senior

Práce
Pracovná náplň:
  • Biznis analýza, správa požiadaviek a návrh riešenia
  • Tvorba analytických modelov
  • Komunikácia so zákazníkom
  • Prezentácia výsledkov zákazníkom
  • Príprava prezentácií pre potenciálnych zákazníkov
Benefity:
  • Flexibilný pracovný čas
  • Kurzy angličtiny
  • Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
  • Stravné lístky hradené spoločnosťou vo výške 100%
  • Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva, ovocie)
  • Sauna a posilňovňa na pracovisku
  • Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
  • Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
  • Priateľskí  kolegovia a pracovné prostredie
  • Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
  • Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
  • Prístup k moderným technológiám

Plat:  2 000 eur (finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí vybraného kandidáta)

Osobné predpoklady uchádzača:

Požadované vzdelanie v odbore: IT, Technický smer

Požadovaná prax: 2 roky

Počítačové znalosti - programátor

  • SQL - pokročilý
  • UML - pokročilý

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:

  • BPMN - Business Process Model and Notation
  • Design Patterns
  • Základné znalosti C# a .NET a objektovo orientovaného prístupu
  • Enterprise Architect
  • MS Office
  • Znalosť princípov webových technológií (MVC architektúra, REST a pod.) výhodou
  • Formátov XML, JSON, HTML výhodou
  • Analytické a abstraktné myslenie
  • Otvorenosť ku zmenám, návrhy riešení
  • Iniciatíva a aktivita
  • Vyžadujeme kvalitu odvedenej práce a zodpovednosť
KickResume