Obchodný konzultant

Práce

Prvý dom zdravia

Prvý dom zdravia je inovatívna konzultačná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti zdravia, krásy a wellness. Sme výhradný distribútor a predajca prístrojov pre podporu zdravia, uznávaných odborníkmi z prostredia health-care a beauty na celom svete.
Pracovná náplň:

Inovatívna konzultačná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti zdravia, krásy a wellness ponúka prácu pre obchodníkov na pozíciu Obchodný konzultant. Hľadáme ambiciózneho a pozitívne naladeného človeka, ktorý, sa stará o svoje zdravie i celkovú vizáž a je presvedčený o svojich schopnostiach obchodníka generovať reálne čísla. Môžete sa nám ozvať aj v prípade, že ste už skúsený obchodník a radi by ste priniesli do svojho života pozitívnu zmenu. Hľadáme budúcu kolegyňu alebo kolegu.

Plne zariadenú kanceláriu budete mať na našej pobočke v centre mesta Bratislava/Banská Bystrica. U nás sa pracuje len tri dni v týždni (ak máte záujem alebo viac času, môžete pracovať aj viac dní alebo hodín). Je to práca na živnosť a dôraz sa kladie na provízie z predaja, až 30% z Vášho dosiahnutého obratu za daný mesiac. Naša ponuka zahŕňa prémiové wellness produkty, na ktoré máme výhradné zastúpenie a o ktoré je aj v dôsledku pandémie veľký záujem. Je to hodnotná práca s nadpriemerným zárobkom. S nami si zvýšite štandard Vášho životného štýlu.

Budete mať na starosti predaj produktov konečnému spotrebiteľovi (za hotovosť aj na splátky), získavanie nových a starostlivosť o svojich stálych klientov.

V prípade záujmu nám pošlite emailom Váš životopis s farebnou fotografiou na kariera@domzdravia.sk

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v našej ponuke.

Benefity:

- trojdňový pracovný týždeň a štyri dni voľna

- nadštandardné ohodnotenie formou provízií (až 30%)

- kariérny a finančný rast

- zamestnanecká zľava 50% na všetky produkty spoločnosti

- možnosť bezplatného využívania všetkých wellness programov na pracovisku

- plne zariadená vlastná kancelária

- plne zariadená zdravá kuchynka na pracovisku, okrem kvalitnej kávy, vybavená čističkou vody

Osobné predpoklady uchádzača:

Očakávame, že budete smelý, ambiciózny a pozitívne naladený človek, ktorý dodržiava etiketu v správaní, aj v obliekaní. V neposlednom rade nezabúdate ani na starostlivosť o svoje zdravie a celkovú vizáž.