SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VLAKOVÝCH PŘEPRAV, Ostrava

Práce

PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.

Nákladní železniční dopravce
Pracovná náplň:

Společnost PKP CARGO INTERNATIONAL a.s., člen skupiny PKP CARGO, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb nákladní železniční dopravy v Evropě a třetí největší železniční dopravce v České republice, hledá vhodné kandidáty na pozici:

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VLAKOVÝCH PŘEPRAV

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

  • komunikace se zákazníky a dodavateli ohledně plánování a realizace vlaků
  • příprava týdenních plánů a jejich optimalizace
  • komunikace se zahraničními dopravci ohledně plánů
  • vedení evidence odjezdů a příjezdů vlaků
  • spolupráce s přepravním oddělením a příprava podkladů k fakturaci za přepravy
  • spolupráce na přípravě smluv

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou ideálně ekonomického nebo dopravního směru
  • orientace v železniční dopravě podmínkou
  • anglický jazyk pokročilý slovem i písmem
  • analytické myšlení
  • dobré organizační schopnosti

CO VÁM NABÍZÍME?

Propracovaný systém benefitů stabilní velké společnosti, jako například:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat s rozdělením část na dovolenou, část na Vánoce
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění
  • stravenky v hodnotě 90 Kč/den (stravenková karta)
  • a další benefity...

KickResume