SPECIALISTA KALKULACÍ PRO ŽELEZNIČNÍ PŘEPRAVY, Ostrava

Práce

PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.

Nákladní železniční dopravce
Pracovná náplň:

Společnost PKP CARGO INTERNATIONAL a.s., člen skupiny PKP CARGO, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb nákladní železniční dopravy v Evropě a třetí největší železniční dopravce v České republice, hledá vhodné kandidáty na pozici:

SPECIALISTA KALKULACÍ PRO ŽELEZNIČNÍ PŘEPRAVY

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

  • Komunikace se zákazníky, s dopravci a spedicemi v Česku i zahraničí.
  • Poptávání nejvýhodnější ceny u poskytovatelů dopravních a podpůrných služeb.
  • Příprava návrhu technologie přepravy.
  • Kalkulace cen přepravy na základě navržené technologie.
  • Evidence poptávek, nabídek a realizovaných zakázek.
  • Evidence dokumentů vztahujících se k poptávkám, nabídkám a realizovaným zakázkám (komunikace se zákazníky, nabídkové ceny, zakázkové listy, získávání nových zakázek).
  • Zajišťování podpůrných služeb pro zákazníky (péče o odstavené zásilky, změny přepravní smlouvy, překládka, vážení, proclení, pojištění, vystavení průvodních dokladů, lepení vozů a další).
  • Výpomoc při přípravě smluv se zákazníky, příprava tendrů, výběrových řízení, obchodních soutěží.
  • Péče o přidělené zákazníky a zakázky.
  • Práce s interním programem.

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou ideálně ekonomického nebo dopravního směru
  • Orientace v železniční dopravě podmínkou.
  • Znalost anglického jazyka.
  • Základní znalost polského jazyka výhodou.
  • Prozákaznický přístup.
  • Vysoké pracovní nasazení a proaktivita.
  • Odolnost vůči stresu.

CO VÁM NABÍZÍME?
Propracovaný systém benefitů stabilní velké společnosti, jako například:

  • 5 týdnů dovolené,
  • 13. plat s rozdělením část na dovolenou, část na Vánoce,
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění,
  • stravenky v hodnotě 90 Kč/den (stravenková karta),
  • a další benefity...

KickResume