Neplatená stáž (Social Media Support & Content Creator)

Stáže
Žiadosti boli uzavreté

Mladiinfo Slovensko

Sme nezisková organizácia, ktorá sa zameriava na mladých ľudí a ich rozvoj inými, ako tradičnými cestami. Organizujeme lokálne, národné a medzinárodné projekty pre mladých, informujeme o vzdelávacích príležitostiach, koordinujeme zahraničných dobrovo
Pracovná náplň:

- vytváranie a pridávanie príspevkov na sociálne siete (IG, FB, LinkedIn)
- podieľanie sa na vytváraní a plánovaní content plánu
- komunikácia so social media leadrom (tímová práca)
- možnosť pracovať na individuálnom projekte pre Mladiinfo Slovensko
- zúčastňovanie sa na pravidelných marketing calloch (2/mesiac)
Nástroje, ktoré budeš používať: Canva PRO, plánovanie príspevkov cez Hootsuite

Požiadavky:

- 10hod týždenne, ktoré nám vieš venovať
- kreatívne cítenie, cit pre tvorbu vizuálov & textov na naše sociálne siete
- spoľahlivosť a tímový duch
- skúsenosť v marketingovej oblasti výhodou, ale nie podmienkou

Benefity:

- mentoring a pomoc od tímu a marketing líderky 24/7 🙂
- budovanie vlastného portfólia
- príležitosť odštartovať svoju vlastnú kariéru
- možnosti realizácie vlastných nápadov & projektov
- medzinárodné prostredie a množstvo zahraničných kontaktov
- príležitosť vycestovať do zahraničia na tréningy týkajúce sa marketingu

Osobné predpoklady uchádzača:

Prihlás sa cez formulár: https://forms.gle/tZkuzGonNt7ZZdqd6

Tešíme sa na teba! ☺