Frontend developer pre najväčšiu nórsku poisťovňu (React)

Práce
Žiadosti boli uzavreté

Itera Slovakia

Itera je komunikačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha nordickým, agilne orientovaným zákazníkom najmä z oblasti bankovníctva, poisťovníctva a finančníctva vylepšovať ich produkty. Sme jednou z 5 najinovatívnejších nórskych spoločností vo všet
Pracovná náplň:

Sme nórska spoločnosť, ktorá hľadá šikovného frontend developera či developerku (min. 2 roky skúseností).

Staňte sa súčasťou novo-rozbiehajúceho sa tímu skúsených programátorov. Spoločne spolu budete pracovať na zautomatizovaní nahlasovania a spracovania poistných udalostí pre najväčšiu nórsku poisťovňu ako aj na vylepšeniach procesu v cloudovej infraštruktúre Azure.

ČAKÁ VÁS:
• Vývoj nových funkcionalít v Reacte & TypeScripte
• Práca s Reduxom, WSDL, REST/SOAP a Web services
• Tím skúsených senior developerov od ktorých sa môžete učiť
• Spolupráca s QA Engineerom a UX dizajnérom
• Možnosť komunikovať priamo s „product ownerom“ a prezentovať demá.
• Zlepšovanie kvality vášho kódu vďaka pravidelným code reviews
• Navrhovanie zlepšení na projekte a riešenia vzniknutých požiadaviek

POŽIADAVKY:
• Aspoň 2 roky skúseností s JavaScriptom
• Skúsenosti s frontend vývojom - HTML, CSS
• React
• REST / SOAP služby, webové služby a WSDL
• Anglický jazyk

Benefity:

• preplatenie certifikátov, konferencií
• školenie, technické meetupy, hodiny angličtiny
• flexibilný pracovný čas
• možnosť cestovať do Nórska
• multisport karta
• floorballový tím, cyklistika & firemné eventy...

Osobné predpoklady uchádzača:

komunikatívnosť
chuť zlepšovať seba i produkt
"can-do attitude"

KickResume