Do roka a do dňa, performance marketing špecialista!

Stáže
Žiadosti boli uzavreté

Digital

Vo sfére e-commerce sme behom niekoľkých rokov existencie zaujali stabilné miesto na slovenskom trhu. S každým z našich e-commerce klientov si nastavujeme jasný cieľ a vo väčšine prípadov je to export.
Pracovná náplň:
  • Na vstupných pohovoroch si spolu zadefinujeme, ktoré z našich stredísk a zameraní, by ti najlepšie sedelo.
  • Vyberať si môžeš zo stredísk Google Ads, Social Media, SEO, Sales/Accounting alebo vývoj nových produktov
  • Ešte pred nástupom na stáž, ťa požiadame, aby si si spravil/a potrebné certifikáty (napr. Google Ads, Facebook Blueprint, atď.)
  • Naplánujeme tvoj nástupný a rastový plán kde si určíme, kedy a za akých podmienok prejdeme do plnohodnotnej brigády alebo Fulltime.
  • Po nástupe budeš pracova rovno pod teamleaderom, alebo skúseným seniorom, ktorý ti bude predávať svoje know-how a bude ťa viesť
  • Ak za prvých 120 až 140 hodín na stáži usúdime, že máš talent a drive (nič viac nepotrebuješ), radi s tebou budeme ďalej spolupracovať na birgádu, alebo fulltime.
Benefity:
  • Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako napr.: Magic Script, ROI Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue, Collabim
  • Naši najlepší špecialisti s tebou budú zdieľať svoje rokmi nahromadené know-how každý jeden deň
  • Tvoj rast, smerovanie a rozvoj, budeš plánovať a pripravovať spolu so svojim tím lídrom
  • Pracovať budeš na základe flexibilného modelu odmeňovania, kde strop ohodnotenia a odmeny podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci
  • Získaš hardware a software podľa tvoje chuti a potreby (laptop, telefón,…), lebo ty sám vieš čo je pre teba najlepšie
  • Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý
  • Možnosť dohodnúť sa na flexibilnom pracovnom čase, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale musí to byť kvalitka 🙂
  • Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité
  • Samozrejme budeš vlastniť Multisport kartu, pretože šport je najlepší na dobitie energie
  • Čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou
  • Stredne veľký no progresívny a energický kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť- to je Digital
Osobné predpoklady uchádzača:

Všeobecné:

  • V Digitale ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup
  • Buď tímový hráč/ hráčka a maj na pamäti, že najlepší spôsob ako dosiahnuť svoje ciele, je kooperovať s ostatnými
  • Vlastný time management by si mal/mala mať v malíčku
  • Kľúč k úspechu v ui42 je schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok

Soft skills:

  • Základnom je empatia, ktorá umožňuje porozumieť procesom v tíme
  • Drive a motivácia dosahovať výsledky a posúvať sa dopredu
  • Orientácia na výsledky- “Always be closing”
  • Schopnosť pracovať efektívne v tíme

Hard skills:

  • Analylitické myslenie
  • Google sheets/ excel na pokročilej úrovni
  • Veľkou výhodou je všeobecný prehľad v princípoch online marketingu
KickResume