Pracovník kontaktného centra s poľským jazykom (brigáda pre študenta VŠ)

Práce

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o.

Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o. je zodpovedná za spracovávanie vybraných procesov najmä z oblasti účtovníctva a nákupu pre spoločnosti patriace do skupiny Deutsche Telekom.
Pracovná náplň:

Na oddelenie PTP (Procure to Pay) hľadáme šikovného študenta, ktorý bude súčasťou tímu kompetenčného centra, kde kolegovia spracovávajú písomné a telefonické požiadavky od zákazníkov a dodávateľov.

Tvojou náplňou prácu bude:

• Komunikácia so zákazníkom - sprostredkovanie a riešenie požiadaviek od zákazníkov prostredníctvom tiketového systému, prípadne emailom/telefonicky s aktívnym využitím poľského jazyka.
• Administratívna podpora oddelenia a úkony v systéme:
- Možnosti úpravy ceny na faktúre
- Migrácia starých nákupných objednávok
- Riešenie všeobecných otázok ohľadne faktúr a migrácie nákupných objednávok
- Podpora zákazníka s pripojením a používaním SAP systému
• Iné administratívne úlohy pridelené vedúcim tímu.

Minimálna ponúkaná mzda pre túto pozíciu je 4,50 EUR/hod. brutto. Nástupná mzda však môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Benefity:

• Plne hradené stravné lístky v hodnote 4 EUR za každý odpracovaný deň.
• Odmena za odporučenie nových zamestnancov.
• Flexibilný pracovný čas.
• Teambuildingy a príjemný pracovný tím.

Osobné predpoklady uchádzača:

• Znalosť poľského jazyka podmienkou.
• Znalosť anglického jazyka výhodou.
• Ochota pomáhať a riešiť problémy.
• Znalosť MS Office.
• Predošlá pracovná skúsenosť so zákazníckou podporou (back office alebo front office) výhodou.
• Veľmi dobré písomné a ústne komunikačné schopnosti.

KickResume