Nový portál AZU je tu! Dokáže nájsť prácu, stáž ale aj diplomovku

Národný rozvojový projekt AZU – Aktivita Zvyšuje Úspech, spustil nový webový portál azu.sk, na ktorom nájdu firmy a záujemcovia viacero nových funkcií. Nový web má lepšie prepájať študentov a absolventov škôl s firmami a firmám má priniesť kvalitných a kvalifikovaných zamestnancov.

Možnosti pre záujemcov o…

Nový portál azu.sk ponúka záujemcom viaceré možnosti. Na webe si môže návštevník nájsť zaujímavú prácu. Naše pracovné ponuky filtrujeme a snažíme sa záujemcom ponúknuť len tie dôveryhodné.

Druhou možnosťou sú stáže, ktoré môžu študentom priniesť veľa praxe, čím sa zvýši ich cena na trhu práce. Na druhej strane, firmy získajú nový a mladý pohľad na niektoré procesy vo firme, čo im môže pomôcť v ďalšom raste na trhu.

Firma vypisuje záverečnú prácu

V súčasnej dobe sa stretávame s tým, že školiteľ vypíše záverečnú prácu a študent ju spracuje. Chýba tam však medzičlánok v podobe praxe. Pod tým medzičlánkom myslíme firmu. Preto sme prišli s nápadom, že samotné firmy môžu vypísať záverečnú prácu a študent sa môže na túto prácu prihlásiť. My doriešime administratívu so školou. Študent tak bude písať záverečnú prácu, ktorú vie aplikovať na konkrétny problém v konkrétnej firme. Takáto práca má už pridanú hodnotu.

Nový portál dáva tak záujemcom a firmám priestor, aby sa navzájom našli. Všetky služby na webe sú pritom bezplatné pre firmy, ako aj pre záujemcov. Naštartujte teda svoju kariéru s portálom AZU, pretože Aktivita Zvyšuje Úspech.

2 komentáre k “Nový portál AZU je tu! Dokáže nájsť prácu, stáž ale aj diplomovku”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *