Chceš zaujať prezentáciou? Pozri si tieto platformy na tvorbu prezentácií

Prvý dojem platí aj pri prezentácii. Dôležitý je samozrejme spôsob vystupovania, avšak netreba zabúdať aj na vizuálnu stránku prezentácie. Tá môže publikum očariť. Ako spraviť zaujímavú prezentáciu? Dáme ti tipy, v akých programoch sa dá pekná prezentácia spraviť.

Prezi

Možno ho viacerí z vás poznajú, avšak Prezi predstavuje úplne iný druh prezentácie. Nejde o klasickú „slide“ prezentáciu, ale v Prezi viete vytvoriť peknú prezentáciu v podobe príbehu a s plynulými prechodmi. Možno sa bude zdať na obsluhu ťažšia, ale stačí chvíľku a princíp tejto prezentácie rýchlo pochopíte.

Vyond

Video dokáže udržať pozornosť ľudí skôr, ako statický obrázok. Práve to Vyond ponúka. Ide o niečo, ako video prezentáciu, ktorá vyzerá zábavne a profesionálne. Táto platforma je skutočne pre každého, bez ohľadu, aké máte zručnosti. Aplikácia je vytvorená tak, aby si dokázal profesionálnu prezentáciu spraviť naozaj každý. Presvedčte sa vo videu.

Visme

Power Point môže už vyzerať okukne a preto je potrebné siahnuť po niečom novom. Visme ponúka klasickú prezentáciu, ktorá má však pekné šablóny, ktoré si viete upravovať pre vlastné potreby. Ak máte radi konzervatívnejší spôsob prezentácie, Visme je pre Vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *